Відмінності ксенонових ламп ближнього і дальнього світла

За останній час ксенонові продукти стали доволі популярними серед водіїв. І слід відмітити, що це не дивно. Лампи ксенону дуже яскраво світять і при цьому витрачають мінімальну кількість електрики.

Сьогодні ми з вами поговоримо про відмінності ближнього та дальнього освітлення, яке оснащено ксеноновими світловими пристроями.

На сам перед слід зазначити, що ці продукти здатні виділити автомобіль серед інших авто. Да, да, вам не почулося. Транспорт, фари якого обладнані такими елементами, виглядає більш престижно та красиво. Тому зовсім не дивно, що він помітний для інших учасників дорожнього руху ще за багато кілометрів.

Однак ксенон одного бренду може суттєво відрізнятися від ксенону іншої торгової марки. Тут все дуже просто. Один виробник використовує більш якісні матеріали та обладнання, а другий навпаки, старається зекономити на всьому. Тому автомобіліст отримує ксенон, який не здатен прослужити і року.

Також хотілося би сказати, що ксенонові продукти відрізняються між собою. Вони мають різну температуру кольору, цоколь та інші параметри.

Ксенон для ближнього світла відрізняється від того, який монтують в дальній світ саме яскравістю. Тут все просто. Ближнє світло використовується для освітлення проїзної частини відстанню до 50 метрів. А от дальній світ здатен освітити майже 150 метрів дороги. Саме тому показники потужності також відрізняються.

Крім цього ксенонові елементи здатні служити на протязі довгого часу. В них не має нитки накалу і тому ламатися в принципі нічому.

Ще. Правильно підібраний та встановлений ксенон не осліплює інших учасників руху. А це вже говорить про високий рівень безпеки не тільки для водія та його транспортного засобу але й для інших автомобілів.

Щоб обрати правильні лампи ксенон дальнього світла, потрібно перш за все розібратися із температурою світла. Вона може бути від 3200 до 8000К. Чим вище показник, тим блакитніше буде світло. Тому ми рекомендуємо вам задіяти елементи до 6000к. Вони найбільш сприятливі для людського зору.

Якщо ви хочете придбати якісний ксенон для свого автомобіля, тоді зверніться за допомогою до кваліфікованого спеціаліста, який із радістю відповість на всі ваші запитання та допоможе підібрати найбільш підходящі лампи.

Сьогодні придбати ксенон можна не виходячи із дому. Для цього потрібен тільки комп’ютер та доступ в Інтернет. Буквально за кілька хвилин ви зможете оформити заявку на придбання ксенонових ламп.

Підібрати світлові пристрої можна за допомогою онлайн каталогу, розташованому на сайті магазину. Там просто потрібно ввести назву необхідного елементу в пошукову строку і все. Система тут же відшукає для вас ідеальні лампи.